מילים לשירים הוא אתר חדש ועדכני של מוזיקה ישראלית בו תמצאו מילים לכל השירים הישראלים בשפה העברית שתוכלו לחשוב עליהם.


באתר החדש שלנו תוכלו למצוא מוסיקה ישראלית המחולקת לפי סגנונות וז'אנרים מגוונים כמו: שירי ארץ ישראל, שירי ילדים, מוזיקה מזרחית, מוזיקה חסידית, רוק ישראלי, ראפ והיפ הופ ישראלי ועוד ועוד. בנוסף לכל הטוב הזה תוכלו למצוא אצלנו באתר עוד פיצ'רים מעניינים ושימושיים כמו למשל שירי יום הולדת, שירים לתינוקות, מחרוזת שירי ילדים, שירים לפורים ועוד. בנוסף לכל זה אנחנו גם עובדים ברגעים אלו ממש על יצירת מאגר לשירי ארץ ישראל הישנה, שירים חדשים בעברית, שירי רוק כבד ישראלי, שירים באמהרית ועוד ועוד.


באתר תוכלו למצוא את השיר אותו אתם מחפשים על ידי ביצוע חיפוש לפי שם השיר, שם האמן או שם האלבום. תוצאות החיפוש יתנו לכם את השיר שחיפשתם וגרסאות נוספות לשיר זה שביצעו אמנים נוספים. כאשר תמצאו את השיר שלכם תגלו שיש וידאו קליפ המתלווה אליו אותו תוכלו לנגן להנאתכם לצד מילות השיר. איזו הפתעה נעימה!


אז מה יש לנו כאן בעצם? ספריית שירים עבריים בצירוף מילות השיר ווידאו קליפ, חיפוש שירים נגיש ובולט בעמוד הפתיחה בו ניתן לחפש שיר לפי שם השיר, שם האמן או הלהקה המבצעת. יצרנו לנו ולכם חגיגה עברית שלא הייתה כמותה ברחבי המִרְשֶׁתֶת. כי מישהו חייב להכריע מה הוא אמר שם,"אבטיח" או "אהבתיה".